Všechny, co si uvědomují hodnotu času, nejen svého ale i našeho, tj. nakoupí po 6ti ks od stejného druhu vína (celou krabici) - odměníme rabatem ve výši 2 až 5% z celkové hodnoty objednávky.

Vína Čapka

Vinařství Čapka navazuje na dlouholetou rodinnou tradici vinaření, jejíž počátky sahají až do konce 19. století. Mladý vinař Martin Čapka v posledních letech postupně přebral vinařství po svém otci Karlovi a je tak již pátou vinařskou generací v řadě.

Vinice rodiny Čapkovy se rozkládají na výměře cca 5 ha, a to převážně v obci Josefov, na jedinečné viniční trati Kukvička. V této oblasti se mimo tradičních bílých odrůd dobře daří i odrůdám modrým, což umožňuje vyrábět vysoce kvalitní červená vína. Osobně jsme "little Kuwait" navštívili v srpnu 2020.

Proč jsme se rozhodli zařadit toto vinařství na náš eshop k legendám z Mosely? Na základě osobního doporučení someliérů, kteří pracují s rieslingy z našeho portfolia a zároveň několik let spolupracují s vinařstvím Čapka. Dále lidská a osobní zkušenost s vinařem, respektive vinařstvím a jeho produkty. Martin již několik let pracuje s moselskými klony rieslingu a věříme, že jeho snažení a entusiasmus přinese skvělé výsledky. Ty průběžné jsou vidět již na hodnoceních v prestižní soutěži Prague Wine Trophy.   

Rozhodli jsme se jít s dobou a kromě nejlepších německých moselských vín nabízet i naše - a z našeho subjektivního pohledu nejlepší moravské vína. Zájem o tyto vína u našich stálých klientů nás jen utvrdil v tom, že to bylo rozhodnutí správné.

 

Nejprodávanější

Capka Pinot Noir otisk n 2018 na bilem kopie kopie
 
460 Kč
Capka pinot noir otisk k 2018 na bilem kopie kopie
 
460 Kč
Capka zw otisk 2018 na bilem kopie kopie
 
460 Kč
77 web 6656
 
240 Kč
web 1413
 
220 Kč
86 web 6659
 
220 Kč
web 1409
 
240 Kč
Nahoru
Další produkty
22 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení