Všechny, co si uvědomují hodnotu času, nejen svého ale i našeho, tj. nakoupí po 6ti ks od stejného druhu vína (celou krabici) - odměníme rabatem ve výši 2 až 5% z celkové hodnoty objednávky.

Vína Čapka

Vinařství Čapka navazuje na dlouholetou rodinnou tradici vinaření, jejíž počátky sahají až do konce 19. století. Mladý vinař Martin Čapka v posledních letech postupně přebral vinařství po svém otci Karlovi a je tak již pátou vinařskou generací v řadě.

Vinice rodiny Čapkovy se rozkládají na výměře cca 5 ha, a to převážně v obci Josefov, na jedinečné viniční trati Kukvička. V této oblasti se mimo tradičních bílých odrůd dobře daří i odrůdám modrým, což umožňuje vyrábět vysoce kvalitní červená vína. Osobně jsme "little Kuwait" navštívili v srpnu 2020.

Proč jsme se rozhodli zařadit toto vinařství na náš eshop k legendám z Mosely? Na základě osobního doporučení someliérů, kteří pracují s rieslingy z našeho portfolia a zároveň několik let spolupracují s vinařstvím Čapka. Dále lidská a osobní zkušenost s vinařem, respektive vinařstvím a jeho produkty. Martin již několik let pracuje s moselskými klony rieslingu a věříme, že jeho snažení a entusiasmus přinese skvělé výsledky. Ty průběžné jsou vidět již na hodnoceních v prestižní soutěži Prague Wine Trophy.   

Rozhodli jsme se jít s dobou a kromě nejlepších německých moselských vín nabízet i naše - a z našeho subjektivního pohledu nejlepší moravské vína. Zájem o tyto vína u našich stálých klientů nás jen utvrdil v tom, že to bylo rozhodnutí správné.

 

Nejprodávanější

Capka pinot noir otisk k 2018 na bilem kopie kopie
 
460 Kč
86 web 6659
 
220 Kč
web 1409
 
240 Kč
web 1409
 
240 Kč
Capka Pinot Noir otisk n 2018 na bilem kopie kopie
Pinot Noir OTISK 2018 Nechory
Novinka
Vyprodáno
774
 
460 Kč
77 web 6656
 
240 Kč
web 1413
 
220 Kč
Nahoru
Další produkty
21 položek celkem