Dne 16.12.2020 nás opustila legenda vinařského světa a jeden z králů rieslingu a jeho tisíce podob a krás. Pan Wilhelm Haag. Zdravice do vinařského nebe - budeš nám chybět Wilhelme!
Neohodnoceno

Čapka - ROSÉ du Soleil - Cuveé PN&CS 2020 M.Z.V. pozdní sběr, suché

Rok: 2020, Druh: Pozdní sběr, Kategorie: suché, růžové víno Alkohol: 13,5%, Podoblast: Slovácká, Vinařská obec: Josefov, Vinařská trať: Židlíky u Nechor

Skladem
220 Kč 220 Kč / 1 ks
ROSe duSoleil
Novinka Tip

Nová řada „du Soleil“ je edice svěžích vín, která jsou ideální společností zejména pro horké letní dny a večery.  Speciální etiketa této řady je originální nejen designem, ale je navíc vyrobena ze speciálního papíru, který nepojme vodu, a láhev tak zůstává krásná, i když je ponořená v chladícím boxu plném ledu.

Kombinace odrůd Pinot Noir a Cabernet Sauvignon dodává vínu světlou růžovou barvu s meruňkovými odstíny. Ve vůni najdete májové třešně a lesní plody. V chuti je víno lehké, harmonické a díky nízkému zbytkovému cukru je také krásně osvěžující. Tóny třešní, višní a lesního ovoce se doplňují s příjemnou vyšší kyselinkou, v závěru ucítíte dlouhou dochuť jahod.