Všechny, co si uvědomují hodnotu času, nejen svého ale i našeho, tj. nakoupí po 6ti ks od stejného druhu vína (celou krabici) - odměníme rabatem ve výši 2 až 5% z celkové hodnoty objednávky.
1 hodnocení

káva FINCA DINDOS 250g plechovka PANAMA

Káva ze svahů vulkánu Barú, v exkluzivní plechovce PANAMA. Pražená mistrem oboru-Robertem Trevisanem. Pokud jste klientem EMIRATES, při návštěvě vedení reprezentativní kanceláře v centru Prahy tuto kávu ochutnáte.

Skladem
299 Kč 119,60 Kč / 100 g
Plechovka panamské kávy FINCA DINDOS
Novinka Tip

Panamská káva z rodinné farmy Finca Dindos je jedinečná svým původem, způsobem zpracování i chutí. Kávovníky rostou ve vysokých polohách na svazích vulkánu, kde se pěstují v souladu s lunárním cyklem. Originální dárek pro všechny příležitosti, který nadchne ctitele výjimečné kávy. Darujte výjimečnou hodnotu a ojedinělý chuťový zážitek. Zde si můžete prohlédnout způsoby přípravy cáscary a kávy metodou dripfrenschpress a chemex.

Mix odrůd Geisha, Pacamara, Creolio a Cattuai. Sázeno v novu, sklízeno vždy za úplňku. Takže víc bio, eko a luna kafe nenajdete. Pražená mistrem oboru - Robertem Trevisanem, baristou a vedoucím vzdělávacího projektu Škola kávy. Darujte výjimečnou hodnotu a ojedinělý chuťový zážitek.